Passe-Partout

Passe-Partout izle

★ 10.0 2019 7 Sezonlar Çocuklar

Passe-Partout izlemek ister misiniz? IPTV URL, Passe-Partout (2019) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Passe-Partout konusu nedir?

Passe-Partout, Passe-Carreau, Passe-Montagne and their friends are back! Tailored to the reality of today’s kids, the show fires up their imaginations and fosters the learning of skills such as openness to the world, self-confidence, self-respect, respect for others and how to express emotions.

Son bölüm

S4 · Bölüm 40 — Episode 40 · 2022-03-23

Türler
Çocuklar
İlk yayın
2019-02-25
Puan
★ 10.0 / 10

Başroldekiler

  • Élodie Grenier Passe-Partout
  • Jean-François Pronovost Passe-Montage
  • Gabrielle Fontaine Passe-Carreau

IPTV URL üzerinde Passe-Partout nasıl izlenir

IPTV URL üzerinde Passe-Partout izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Passe-Partout içeriğini IPTV URL ile 4K izleyin — IPTV aboneliği inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Passe-Partout izlemeye bugün başlayın

IPTV URL ücretsiz denemenizi başlatın ve Passe-Partout içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.

Yıllık · 2 cihaz

Bu gece 4K'da izleyin.

$79/yıl

  • 18.000+ canlı kanal 4K UHD kalitesinde
  • 130.000+ film ve dizi
  • Her cihazda çalışır
  • Anında etkinleştirme
  • 30 günlük para iade garantisi
28.400+ mutlu aboneye katıldı
  1. 01E-posta
  2. 02Hesap
  3. 03Etkinleştir

60 saniyede başlayın.

İşlem tamamlandığında giriş bilgileriniz anında size ulaşır.