Imma Tataranni

Vezi Imma Tataranni online

★ 7.5 2019 5 Sezoane ComedieCrimăMister

Vrei să vezi Imma Tataranni? IPTV URL aduce Imma Tataranni (2019) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Despre ce este Imma Tataranni?

Imma Tataranni is a rather abrasive deputy prosecutor of the Matera Public Prosecutor's Office. She has the fashion sense of a rodeo clown, is gifted with a prodigious memory and used to solving cases with rather unorthodox methods.

Ultimul episod

S5 · Episod 4 — Episode 4 · 2026-03-29

Genuri
Comedie, Crimă, Mister
Prima difuzare
2019-09-22
Evaluare
★ 7.5 / 10

Distribuția principală

  • Vanessa Scalera Imma Tataranni
  • Massimiliano Gallo Pietro De Ruggeri
  • Alessio Lapice Ippazio Calogiuri
  • Carlo Buccirosso Alessandro Vitali
  • Barbara Ronchi Diana De Santis
  • Carlo Luca De Ruggieri Dottor Taccardi

Cum să vezi Imma Tataranni pe IPTV URL

Vizionarea Imma Tataranni pe IPTV URL durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Imma Tataranni în 4K pe IPTV URL — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Imma Tataranni astăzi

Începe proba gratuită IPTV URL și vezi Imma Tataranni astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 18.000+ canale live în 4K UHD
  • 130.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.