Marco Polo

Oglądaj Marco Polo online

★ 6.7 1982 1 Sezony DramatAkcja i Przygoda

Chcesz obejrzeć Marco Polo? IPTV URL udostępnia Marco Polo (1982) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest Marco Polo?

Film opowiada o życiu Marco Polo i jego słynnej podróży do Chin. Bohatera poznajemy w 1298 r. Pisarz Rusticello z Pizy dzieli więzienną celę z podróżnikiem, który opowiada mu swoją historię. Marco Polo w 1266 r. wraz z towarzyszami, Niccolò i Maffeo, dotarł po wyczerpującej podróży przez całą Azję na dwór Kubilaj-chana do Chińskiej Dynastii Juan. Tam młody Wenecjanin urzekł swym talentem dyplomatycznym władcę Chin, który postanowił zatrzymać go na swoim dworze. Marco Polo dostał od Kubilaj-chana piękny pałac, niewolnika Pedra i piękną nałożnicę Temulun. Marco zaangażował się w życie polityczne Chin, odkrył nadużycia i zbrodnie, jakich dopuścił się dostojnik Achmat. Wdzięczny cesarz uczynił Wenecjanina swym osobistym doradcą i wysłał go z niezwykle ważną i delikatną misją do zbuntowanej prowincji.

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 8 — Part 8 · 1983-01-23

Prince Chinkin dies and the loss deeply saddens Kublai Khan, who, upon hearing the news of Nayan's rebellion, does not hesitate to lead the army to subdue it. For the Polos the time comes to leave again to accompany Princess Kokacin to Persia to see her future husband.

Gatunki
Dramat, Akcja i Przygoda
Pierwsza emisja
1982-12-05
Ocena
★ 6.7 / 10

Główna obsada

  • Ken Marshall Marco Polo
  • Denholm Elliott Niccolò Polo
  • Tony Vogel Matteo Polo

Jak oglądać Marco Polo na IPTV URL

Oglądanie Marco Polo na IPTV URL zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Marco Polo w 4K w IPTV URL — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Marco Polo już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny IPTV URL i oglądaj Marco Polo już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.

Rocznie · 2 urządzenia

Oglądaj w 4K już dziś wieczór.

$79/rok

  • 18 000+ kanałów na żywo w 4K UHD
  • 130 000+ filmów i seriali
  • Działa na każdym urządzeniu
  • Natychmiastowa aktywacja
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Dołącz do 28 400+ zadowolonych subskrybentów
  1. 01E-mail
  2. 02Konto
  3. 03Aktywacja

Zacznij w 60 sekund.

Dane logowania trafią do Ciebie, gdy tylko skończysz.