Sailor Moon

Sailor Moon online kijken

★ 8.4 1992 5 Seizoenen Action & AdventureAnimatieKomedie

Wil je Sailor Moon kijken? IPTV URL brengt Sailor Moon (1992) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat Sailor Moon over?

Op een dag stuit Usagi Tsukino, een onhandige 2e-jaars middelbare scholier, op een pratende kat genaamd Luna. Luna vertelt haar dat ze voorbestemd is om Sailor Moon te worden, 'kampioen van liefde en gerechtigheid', en dat ze op zoek moet gaan naar de legendarische Moon Princess. Usagi vindt vrienden die ook voorbestemd blijken te zijn senshi, en samen vechten ze om de wereld te redden van de zekere ondergang veroorzaakt door het Dark Kingdom.

Nieuwste aflevering

S5 · Aflevering 34 — Usagi's Love: The Moonlight Illuminates the Galaxy · 1997-02-08

As Galaxia closes in to take Sailor Moon's star seed, the Light of Hope finally reveals itself. Turning into a sword, the Light of Hope begs Usagi to use its power to stop Galaxia, who is now fully consumed by Chaos.

Genres
Action & Adventure, Animatie, Komedie
Eerste uitzending
1992-03-07
Beoordeling
★ 8.4 / 10

Hoofdrolspelers

  • Kotono Mitsuishi Usagi Tsukino / Sailor Moon (voice)
  • Aya Hisakawa Ami Mizuno / Sailor Mercury (voice)
  • Michie Tomizawa Rei Hino / Sailor Mars (voice)
  • Emi Shinohara Makoto Kino / Sailor Jupiter (voice)
  • Rica Fukami Minako Aino / Sailor Venus (voice)
  • Toru Furuya Mamoru Chiba / Tuxedo Mask (voice)

Hoe Sailor Moon te kijken op IPTV URL

Sailor Moon kijken op IPTV URL kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Sailor Moon in 4K bij IPTV URL — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Sailor Moon kijken

Start je gratis IPTV URL-proef en kijk Sailor Moon vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.