BoJack Horseman

BoJack Horseman online kijken

★ 8.5 2014 6 Seizoenen AnimatieKomedieDrama

Wil je BoJack Horseman kijken? IPTV URL brengt BoJack Horseman (2014) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat BoJack Horseman over?

Ontmoet het meest geliefde sitcom-paard uit de jaren 90, twintig jaar later. Een gierigaard met een hart van... niet van goud...iets goudachtigs. Koper misschien?

Nieuwste aflevering

S6 · Aflevering 16 — Nice While It Lasted · 2020-01-31

A celebration brings people together.

Genres
Animatie, Komedie, Drama
Eerste uitzending
2014-08-22
Beoordeling
★ 8.5 / 10

Hoofdrolspelers

  • Will Arnett BoJack Horseman / Butterscotch Horseman (voice)
  • Aaron Paul Todd Chavez / AA Bird / Donkey Kid / Skippy (voice)
  • Alison Brie Diane Nguyen / Vincent Adultman / Kevin / Samantha The Food Critic / Olivia / Joelle Clark / Otter / Cow Waitress / Sarah Lynn's Assistant / Ship Co-Captain / Golden Snowflake Announcer / Nurse / Waitress / Cow Waitress / Announcer (voice)
  • Amy Sedaris Princess Carolyn / Sharona (voice)
  • Paul F. Tompkins Mr. Peanutbutter / Marv / Virgil Van Cleef / Prescott / Andrew Garfield / Sandro / Dog Valet / Underwater Man / Concerned Man / Janitor / Bartholomew Scagsworth / Sloth Lawyer / Blimp Co-Pilot / Abortion Doctor / George Tickle / Giant Chocolate Oscar Guy / Actor #2 / Bird / Willie Wesleyan (voice)

Hoe BoJack Horseman te kijken op IPTV URL

BoJack Horseman kijken op IPTV URL kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk BoJack Horseman in 4K bij IPTV URL — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met BoJack Horseman kijken

Start je gratis IPTV URL-proef en kijk BoJack Horseman vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.

Jaarlijks · 2 apparaten

Stream vanavond in 4K.

$79/jaar

  • 18.000+ live kanalen in 4K UHD
  • 130.000+ films en series
  • Werkt op elk apparaat
  • Directe activering
  • 30 dagen geld-terug-garantie
Aangesloten bij 28.400+ tevreden abonnees
  1. 01E-mail
  2. 02Account
  3. 03Activeren

Begin binnen 60 seconden.

Je inloggegevens bereiken je zodra je klaar bent.