Hataraki Man

Tonton Hataraki Man dalam talian

★ 7.8 2006 1 Musim AnimationComedyDrama

Mahu menonton Hataraki Man? IPTV URL membawa Hataraki Man (2006) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Hataraki Man?

Hiroko Matsukata’s determined to work her way to the top, and at only 28, she’s now an editor at Jidai Weekly. But she’s had to dedicate her life to work while suppressing her feminine character traits to blend in with her uncouth male coworkers.

Episod terkini

M1 · Episod 11 — Nevertheless, Hataraki Man · 2006-12-22

Hiroko and Shinji both consistently choose their careers over their relationship, which is now at a breaking point. Can things really continue as they are now?

Genre
Animation, Comedy, Drama
Siaran pertama
2006-10-13
Penilaian
★ 7.8 / 10

Pelakon utama

  • Rie Tanaka Hiroko Matsukata (voice)
  • Atsuko Tanaka Maiko Kaji (voice)
  • Yuji Ueda Akihisa Kobayashi (voice)
  • Misato Fukuen Mayu Nagisa (voice)
  • Kenyu Horiuchi Kimio Narita (voice)
  • Rumi Shishido Yumi Nogawa (voice)

Cara menonton Hataraki Man di IPTV URL

Menonton Hataraki Man di IPTV URL mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Hataraki Man 4K di IPTV URL — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Hataraki Man hari ini

Mulakan percubaan percuma IPTV URL dan tonton Hataraki Man hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.

Tahunan · 2 peranti

Strim dalam 4K malam ini.

$79/thn

  • 18,000+ saluran langsung dalam 4K UHD
  • 130,000+ filem & siri
  • Berfungsi pada setiap peranti
  • Pengaktifan segera
  • Jaminan wang balik 30 hari
Disertai oleh 28,400+ pelanggan yang gembira
  1. 01E-mel
  2. 02Akaun
  3. 03Aktifkan

Mulakan dalam 60 saat.

Butiran log masuk anda akan sampai kepada anda sebaik sahaja anda selesai.