Dick Tracy

Dick Tracy megtekintése online

★ 6.2 1990 105 perc KalandVígjátékBűnügyi

Szeretnéd nézni a(z) Dick Tracy? A(z) IPTV URL minden képernyődre elhozza a(z) Dick Tracy (1990) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Dick Tracy?

Dick Tracy stílusos és leleményes magándetektív. Barátnője, az érzéki Tess örökké aggódik érte, a munkától és a nőktől óvná. Tracy örök harcot vív az illegális szerencsejátékok királyával, Lips Manlis-szal és utódjával, Big Boy-al. Vele egy még kegyetlenebb fejezet kezdődik a város bűnözésében. Tracy kezébe veszi az ügyeket, felettesei állandó rosszallása ellenére.

Műfajok
Kaland, Vígjáték, Bűnügyi
Bemutató
1990-06-15
Rendező
Warren Beatty
Értékelés
★ 6.2 / 10

Főszereplők

  • Warren Beatty Dick Tracy
  • Al Pacino Big Boy Caprice
  • Madonna Breathless Mahoney
  • Dustin Hoffman Mumbles
  • James Caan Spaldoni
  • Charlie Korsmo Kid

Hogyan nézd a(z) Dick Tracy a(z) IPTV URL oldalon

A(z) Dick Tracy megnézése a(z) IPTV URL oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Dick Tracy 4K-ban itt: IPTV URL — ismerd meg IPTV előfizetés vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Dick Tracy még ma

Indítsd el az ingyenes IPTV URL próbát, és nézd a(z) Dick Tracy még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

Éves · 2 eszköz

Streamelj 4K-ban ma este.

$79/év

  • 18 000+ élő csatorna 4K UHD minőségben
  • 130 000+ film és sorozat
  • Minden eszközön működik
  • Azonnali aktiválás
  • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
28 400+ elégedett előfizető csatlakozott
  1. 01E-mail
  2. 02Fiók
  3. 03Aktiválás

Kezdjen el 60 másodperc alatt.

Bejelentkezési adatai a befejezés pillanatában megérkeznek Önhöz.