Vini Jr.

Δείτε το Vini Jr. online

★ 5.9 2025 106 λεπτά Ντοκυμαντέρ

Θέλετε να δείτε το Vini Jr.; Το IPTV URL φέρνει το Vini Jr. (2025) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Vini Jr.;

«Vini Jr.», ένα ντοκιμαντέρ για την ιστορία της ζωής του Βινίσιους Ζούνιορ, ενός από τους πιο υποσχόμενους επιθετικούς στο ποδόσφαιρο. Με εντυπωσιακά νούμερα, ο Βίνι Τζούνιορ είναι ένα αστέρι της εθνικής ομάδας της Βραζιλίας και η πλοκή τον ακολουθεί στην καθοριστική χρονιά του 2024. Νικητής του Champions League της UEFA και με την πιθανότητα να κερδίσει το βραβείο FIFA The Best. Επίσης, αναγνωρισμένο για το θάρρος του στην καταπολέμηση του ρατσισμού, δείχνει τις δυσκολίες που αντιμετώπισε κατά τη διάρκεια του ισπανικού πρωταθλήματος. Με την παρουσία αρκετών αθλητικών ειδώλων, όπως ο Νεϊμάρ, ο Καρίμ Μπενζεμά, ο Τζουντ Μπέλινγκχαμ και ο Τόνι Κρόος, το ντοκιμαντέρ αναλύει την επίδραση του παίκτη εντός και εκτός γηπέδου.

Είδη
Ντοκυμαντέρ
Κυκλοφορία
2025-05-15
Σκηνοθεσία
Andrucha Waddington
Βαθμολογία
★ 5.9 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Vini Jr. Self
  • Fernanda Nascimento Self
  • Luana Paixão Self
  • Nilza Paixão Self
  • Ulysses Paixão Self
  • Vinicius Paixão Self

Πώς να δείτε το Vini Jr. στο IPTV URL

Το να δείτε το Vini Jr. στο IPTV URL παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Vini Jr. σε 4K στο IPTV URL — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Vini Jr. σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV URL και δείτε το Vini Jr. σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 18.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 130.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.